Auktionsarchiv: Los-Nr. 1258

Handtekeningen] Programma Robeco Zomerconcerten e.a.

Auktion 07.12.2016
07.12.2016
Schätzpreis
75 €
ca. 79 $
Zuschlagspreis:
75 €
ca. 79 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1258

Auktion 07.12.2016
07.12.2016
Schätzpreis
75 €
ca. 79 $
Zuschlagspreis:
75 €
ca. 79 $

Lot van ca. 140 programma's (incl. vele dubbele), ca. 1990-2005, alle gesigneerd door de optredende muzikanten. Met handtekeningen van Beaux Arts Trio, Jean Claude Casadesus, Miranda van Kralingen, Christina Ortiz, Marc Soustrot, Cécile Ousset, Michael Sanderling, Jesus Lopes Cobos, Jonathan Gilhad, Roy Goodman, Olga Pasychnik, Robert Pomakov, Finghin Collins, En Shao, Ernets, Martinez Izguerdo, Ishar Elias, Storioni Trio, Igor Roma, Jen Paul Pénin, Chris Barber Jazz & Blues Band, Jean-Claude Casadesus, Igor Tchetouev, Michael Chance, Jos van Immerzeel, Roberta Alexander, Marcus Schäfer, Ulf Bästlein, Lawrence Renes, Akiko Suwanai, Eri Klas, Jacob Slagter, Ernst van Thiel, Philippe Herrewege, Pieter Wispelwey. Met nog ca. 100 soortgelijke, gesigneerde programma's. (totaal ca. 140)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1258
07.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1258
07.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138