Lot van ca. 140 programma's (incl. vele dubbele), ca. 1990-2005, alle gesigneerd door de optredende muzikanten. Met handtekeningen van Beaux Arts Trio, Jean Claude Casadesus, Miranda van Kralingen, Christina Ortiz, Marc Soustrot, Cécile Ousset, Michael Sanderling, Jesus Lopes Cobos, Jonathan Gilhad, Roy Goodman, Olga Pasychnik, Robert Pomakov, Finghin Collins, En Shao, Ernets, Martinez Izguerdo, Ishar Elias, Storioni Trio, Igor Roma, Jen Paul Pénin, Chris Barber Jazz & Blues Band, Jean-Claude Casadesus, Igor Tchetouev, Michael Chance, Jos van Immerzeel, Roberta Alexander, Marcus Schäfer, Ulf Bästlein, Lawrence Renes, Akiko Suwanai, Eri Klas, Jacob Slagter, Ernst van Thiel, Philippe Herrewege, Pieter Wispelwey. Met nog ca. 100 soortgelijke, gesigneerde programma's. (totaal ca. 140)