Auktionsarchiv: Los-Nr. 1735

Handtekeningen] Programma Robeco Zomerconcerten

Auktion 08.06.2016
08.06.2016
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 78 $ - 157 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1735

Auktion 08.06.2016
08.06.2016
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 78 $ - 157 $
Zuschlagspreis:

Lot van 46 programma's (incl. vele dubbele), 2-7-2000 tot 31-8-2000, alle gesigneerd door de optredende muzikanten. Met handtekeningen van Beaux Arts Trio, Jean Claude Casadesus, Miranda van Kralingen, Christina Ortiz, Marc Soustrot, Cécile Ousset, Michael Sanderling, Jesus Lopes Cobos, Jonathan Gilhad, Roy Goodman, Olga Pasychnik, Robert Pomakov, Finghin Collins, En Shao, Ernets, Martinez Izguerdo, Ishar Elias, Storioni Trio, Igor Roma, Jen Paul Pénin, Chris Barber Jazz & Blues Band, Jean-Claude Casadesus, Igor Tchetouev, Michael Chance, Jos van Immerzeel, Roberta Alexander, Marcus Schäfer, Ulf Bästlein, Lawrence Renes, Akiko Suwanai, Eri Klas, Jacob Slagter, Ernst van Thiel, Philippe Herrewege, Pieter Wispelwey. Met nog 16 soortgelijke, gesigneerde programma's. (totaal 62)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1735
08.06.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1735
08.06.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138