JESPERS, Floris
Antwerpen
1942, 15 december
1 p. in-4°, in blauwe inkt, 20 regels. Op briefpapier met hoofding van Floris Jespers kunstschilder. Brief i.v.m. Max Buyck. + Handgeschreven gesigneerde brief aan Jef (De Vlieger), gedateerd 20 juni 1946. 1 p. in-4°, 23 regels. Floris Jespers is aan het werk aan zijn stukgeschoten huis. + Getypte gesigneerde brief van Floris Jespers aan Jef De Vlieger, gedateerd 1 juni 1954. 1 p. in-4°, 8 regels. + Handgeschreven briefje van Floris Jespers over 30 eaux-fortes. 19 regels. + Handgeschreven gesigneerde brief van Floris Jespers aan Jef De Vlieger, z.d. 16 regels. I.v.m. tentoonstelling Picasso in Casino te Oostende
JESPERS, Floris
Antwerpen
1942, 15 december