Auktionsarchiv: Los-Nr. 169

Handgeschreven brieven aan zijn uitgever dhr. Barth

Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 66 $ - 111 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 111 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 169

Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 66 $ - 111 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 111 $

BURSSENS, Gaston
1955-'56
1 brief in-8°, met zijn briefhoofd, waarin het gaat over de titel van de bloemlezing 'Het neusje van de Inktvis'. Die bundel verscheen met een inleiding van Karel Jonckheere bij uitgeverij A.A.M. Stols, waar Barth werkte. Bijgevoegd: 1 brief in-4°, met zijn briefhoofd, gedateerd 20-2-56 over de proefdruk van zijn bloemlezing 'Het neusje van de Inktvis' + 1 brief in-4°, met zijn briefhoofd, gedateerd 26-12-55 over hoe hij het 'Neusje van de Inktvis' graag gedrukt zou zien (samen: 3)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 169
05.03.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

BURSSENS, Gaston
1955-'56

Auktionsarchiv: Los-Nr. 169
05.03.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457