BRIEVEN
1954, 21 oktober
Handgeschreven gesigneerd brief met vignet van het briefhoofd ontworpen door Paul Delvaux 1 p. in-4°. Bijgevoegd: Handgeschreven brief van F.R. Boschvogels (Frans Ramon 1902-1994) aan Eerwaarde Heer Vermeulen, gedateerd 16 mei 1946, 2 pp. in-4°, met rouwprentje en bijlage + Handgeschreven brief van Hugo Verriest (1840-1922) aan de heer Leurent fabrikant te Avelgem om een van zijn parochianen aan te nemen als chauffeur. 1 p. in-8° in het Frans. Met briefkaart met portret in profiel van Hugo Verriest. + twee handgeschreven kaarten van Mgr. De Smedt, bisschop van Brugge van 30.1.61 en 3.7.63 met vermaning voor een reis van Moscou
BRIEVEN
1954, 21 oktober