Auktionspreisarchiv

Auktion: veiling 10 oktober 2015
wurde versteigert am: 10. Oktober 2015
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Handgeschreven brief van Raymond Brulez aan de heer Colens

Archiv
Schätzpreis: 60 € - 90 €
ca. 67 $ - 101 $
Zuschlagspreis:  110 €
ca. 123 $
Los-Nr. 514, Aufrufe: 12

BRIEVEN

1954, 21 oktober
Handgeschreven gesigneerd brief met vignet van het briefhoofd ontworpen door Paul Delvaux. 1 p. in-4°. Bijgevoegd: Handgeschreven brief van F.R. Boschvogels (Frans Ramon 1902-1994) aan Eerwaarde Heer Vermeulen, gedateerd 16 mei 1946, 2 pp. in-4°, met rouwprentje en bijlage + Handgeschreven brief van Hugo Verriest (1840-1922) aan de heer Leurent fabrikant te Avelgem om een van zijn parochianen aan te nemen als chauffeur. 1 p. in-8° in het Frans. Met briefkaart met portret in profiel van Hugo Verriest. + twee handgeschreven kaarten van Mgr. De Smedt, bisschop van Brugge van 30.1.61 en 3.7.63 met vermaning voor een reis van Moscou

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Auctions Van de Wiele
Titel: veiling 10 oktober 2015
Auktionsdatum: 10.10.2015
Adresse: Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
[email protected] · +32 (0)50 490769 · +32 (0)50 346457