Auktionsarchiv: Los-Nr. 357

Handgeschreven brief aan Jan Van der Borgt van café "De Draak"

Schätzpreis
120 € - 180 €
ca. 133 $ - 199 $
Zuschlagspreis:
600 €
ca. 665 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 357

Schätzpreis
120 € - 180 €
ca. 133 $ - 199 $
Zuschlagspreis:
600 €
ca. 665 $

VAN MAELE, Marcel
Watervliet
1960, 21 juni
5 blz. in-8°, geschreven in blauwe balpen, gesigneerd. + gesigneerde volmacht aan Jan Van der Borgt om abstracte schilderijen in bewaring te nemen, gedateerd 28-3-1959. Met behoud van de originele envelop, afgestempeld 22 - 6 - 60.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 357
05.03.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

VAN MAELE, Marcel
Watervliet
1960, 21 juni

Auktionsarchiv: Los-Nr. 357
05.03.2016
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457