VAN MAELE, Marcel
Watervliet
1960, 21 juni
5 blz. in-8°, geschreven in blauwe balpen, gesigneerd. + gesigneerde volmacht aan Jan Van der Borgt om abstracte schilderijen in bewaring te nemen, gedateerd 28-3-1959. Met behoud van de originele envelop, afgestempeld 22 - 6 - 60.
VAN MAELE, Marcel
Watervliet
1960, 21 juni