HÅKAN REHNBERG född 1953 Utan titel Stämpelsignerad och daterad HR 1983. Bemålad fartygsplåt, höjd 46, 12 x 40 cm. Signed and dated with stamp. Painted plate. UTSTÄLLD Ibid II, Münchenbryggeriet, Stockholm 1983 LITTERATUR Håkan Rehnberg Galleri Olsson/Gedins Förlag, Stockholm 1991, bild 5 Håkan Rehnberg Centre Culturel Suédois, Paris 1986, sid 26