Håkan Brunberg
1905-1978
Håkan Brunberg, Somrigt fantasilandskap.
Sign. Olja på duk 61x73 cm
Håkan Brunberg, Summery phantasy landscape.
Sign. Oil on canvas 61x73 cm.
Håkan Brunberg
1905-1978
Sign. Olja på duk 61x73 cm
Sign. Oil on canvas 61x73 cm.