Håkan Bengtsson
1965-?
Signerad Håkan Bengtssson och daterad 1998 a tergo. Olja på duk 100 x 100 cm.
Untitled.
Signed Håkan Bengtsson and dated 1998 verso. Oil on canvas 100 x 100 cm.
Håkan Bengtsson
1965-?
Untitled.