Auktionspreisarchiv

Auktion: Januariveiling 2019
wurde versteigert am: 11. Januar 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

H. Balman, Wintergezicht met schaatsers

Archiv
Limitpreis: 160 €
ca. 184 $
Zuschlagspreis:  160 €
ca. 184 $
Los-Nr. 1322, Aufrufe: 7

H. Balman. 21e Eeuw. Wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Januariveiling 2019
Auktionsdatum: 11.01.2019
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488