Gyertyatartó pár Bécs, 1872-1922 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Johann Brüger mesterjegy, gépi vésett díszítéssel, cinnel javítva és egyiken sérült felső gyertyacsészével 348 g; m: 26 cm