Composition abstraite, 1959 Gouache sur papier. Signée et datée en bas à droite. Gouache op papier. Rechts onderaan Gesigneerd en gedateerd. 55 x 39 cm Provenance/Herkomst: Collection Milo Miler, Suisse.