Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 15.10.2010
wurde versteigert am: 15. Oktober 2010
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Perzisch tapijt

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  70 €
ca. 97 $
Los-Nr. 3151, Aufrufe: 21

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Prachtig van kleur 20e eeuw 300x200cm. Cond.: G

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auktion 15.10.2010
Auktionsdatum: 15.10.2010 - 16.10.2010
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488