GRETA MAGNUSSON GROSSMAN barskåp, Firma Studio, Stockholm 1930-tal, alm med fotsockel i björk, två dörrpar med inredning av hyllor och flaskställ, glasskiva med fasettslipad kant, höjd 58, diamter 73 cm; smärre slitage