Auktionsarchiv: Los-Nr. 320

Goud, dames zakhorloge 18 k. begin 20e eeuw.

Schätzpreis
140 € - 240 €
ca. 155 $ - 265 $
Zuschlagspreis:
140 €
ca. 155 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 320

Schätzpreis
140 € - 240 €
ca. 155 $ - 265 $
Zuschlagspreis:
140 €
ca. 155 $

Goud, dames zakhorloge 18 k. begin 20e eeuw. Witte geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en daarachter Arabische cijfers. Gouden wijzers en achterkant fijn geciseleerd met vogel en florale motieven. Zwitsers remontoir 10 rubis horloge. Glazen glas. Binnendeksel van metaal. Gemerkt: 18 k. en Helvetia ( 18 k. goud). Bijbehorende doos + reserve glas aanwezig. Conditie In goede en werkende conditie met gebruikssporen. (zie foto's) Afmetingen Diameter zonder de kroon: 27 mm. Bruto gewicht: 17 gram. Goud

Auktionsarchiv: Los-Nr. 320
03.12.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867

Auktionsarchiv: Los-Nr. 320
03.12.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867