Gosia Kosiec (b. 1975) Mutacja, 2014 r. olej/płótno, 100 x 120 cm sygnowany p.d.: 'KOSIEC' na odwrociu opisany: 'MAŁGORZATA | KOSIEC | MUTACJA | 2014' W 2000 r. uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1998). Finalistka International Young Art - Artlink 2002 Sotheby's (2002). Jej prace prezentowane były m.in. w St' Art 05 Strasbourg Contemporary Art Fairs, 9e edition, Francja (2005); Form London, Wielka Brytania (2007); Cambridge Art Fairs, Wielka Brytania (2009). Estymacja: 5 000 - 7 000