GLASMÅLNINGAR, 1 par, 1700-tal, sannolikt Sverige, motiv av sydländska kustlandskap med figurstaffage och båtar efter Claude Joseph Vernet numrerade No 1 & 2 på baksidan, monterade i samtida svärtade och bronserade ramar, 22 x 28 cm; smärre slitage