Eigen beheer, 1983. Bruine kunstleren map met voorwoord, 4 lithografieën en een tekstpagina (verantwoording op versozijde) door Bruno Corà. Eén litho gesigneerd en genummerd 61/100. 26,8 x 39 cm.