Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 10.04.2015
wurde versteigert am: 10. April 2015
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Schilderij, Balman

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  110 €
ca. 118 $
Los-Nr. 1261, Aufrufe: 10

Gesigneerd Hendricus Balman, 2e helft 20e eeuw, bomschuiten bij het strand met figuren, olieverf op paneel,30x20cm Cond:G

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auktion 10.04.2015
Auktionsdatum: 10.04.2015 - 11.04.2015
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488