Gert Germeraad
1959-?
Signerad Gert Germeraad och daterad 2011 a tergo. Kol på papper 32 x 24 cm.
Untitled.
Signerad Gert Germeraad and dated 2011 verso. Charcoal on paper 32 x 24 cm.
Gert Germeraad
1959-?
Untitled.