bij de viering van het 25-jarig regeerings-jubilé van Z.M. Willem III Koning der nederlanden. 12 Mei 1874. Gehouden te Amsterdam. Amsterdam, Tresling & Co., (1874), 9 handgekleurde gelithografeerde platen, los als uitgegeven in oorspronkelijke halflinnen portfolio met handgekleurd gelithografeerd voorplat (= titel), 3 (van 4) bindlinten, 24,5 x 87,5 cm. Zonder de verklaring van de platen. Roestvlekkig (m.n. de eerste plaat). Portfolio wat smoezelig en met kleine gaatjes in het linnen op de rug. Betrekkelijk zeldzame gelegenheidspublicatie, 3 exemplaren in Picarta. De prenten vormen samen een aaneengesloten fries van bijna 8 meter lengte. Op de binnenzijde van de portfolio is een contemporain etiket van de Amsterdamse boek- en kunsthandel Jan D. Brouwer geplakt.