Auktionsarchiv: Los-Nr. 1204

Fritz Alfred Behrendt (1925-2008). Vier items: (1) (Politieke cartoon)

Auction 03.12.2019
03.12.2019
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 77 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
170 €
ca. 188 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1204

Auction 03.12.2019
03.12.2019
Schätzpreis
70 € - 140 €
ca. 77 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
170 €
ca. 188 $

Tekening in pen en zwarte inkt, op enkele plekken gehoogd met wit, 35,5 x 24 cm., gesigneerd in pen links onder. Marges omgevouwen, op één omgevouwen flap de aantekening "Alg. Hbld NSK-nummer (...)" in pen; (2) Handgeschreven gesigneerde brief in pen en inkt op een A4'tje voorgedrukt briefpapier van Behrendt, gedateerd 28. 2. 96., aan W. Russell te Amsterdam, met opgeplakt kopietje van een krantenartikeltje "Bekend Nederland staat Bosnië bij". Brief over de oorlog in Joegoslavië. "Tevens stuur ik u het boek met tekeningen over de oorlog - die in een expositie samengevat o.a. reeds in "Nieuwpoort" en het C.C. van Amstelveen, later in Zagreb (...) werden getoond, binnenkort in Mostar en Sarajevo. (...) P.S. Zojuist een telefoontje gehad van Minister Pronk voor een afspraak (...)."; (3) Het was stil vandaag in Sarajevo. Tekeningen over een Europese oorlog door F. Behrendt. Amsterdam, Van Soeren & Co., 1994, zonder paginering, vele politieke cartoons door Behrendt, oorspronkelijk omslag, 4to. Met gesigneerde opdracht door Behrendt aan W. Russell, gedateerd 28. 2. 1996; (4) F. Behrendt, Karikature/ Cartoons. Tentoonstellingsflyer/ poster van Hrvatski kulturni klub, Zagreb (1995-1996), uitgevouwen maat 49 x 42 cm. (totaal 4)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1204
03.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1204
03.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138