Zvuk zvonů
lept, 1912, 27,5 x 22,5 cm, značeno v tisku PD Kupka a pozůstalostním razítkem PD, rám, neověřený náklad cca 100 exemplářů
Provenience: Collection Karl Flinker, Paříž
Zvuk zvonů