Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)
olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem , na rámu drobné oděrky
Exposed: 5. - 19. X. 72 ku 55. výročí VŘSR v Karlových Varech - Tuhnicích