Auktionsarchiv: Los-Nr. 25

Franse noten transition duchesse brisée

Auction 08.04.2019
08.04.2019 - 15.04.2019
Schätzpreis
1.500 € - 2.500 €
ca. 1.684 $ - 2.807 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 25

Auction 08.04.2019
08.04.2019 - 15.04.2019
Schätzpreis
1.500 € - 2.500 €
ca. 1.684 $ - 2.807 $
Zuschlagspreis:

Franse noten transition duchesse brisée, gestoffeerd met rood velours en siernagels, de gecanneleerde lijsten versierd met gestoken floraal decor, rustend op gebogen poten, gemerkt en vervaardigd door Louis Delanois werkzame periode: 1761-1789, h. 99, br. 207, d. 76

Auktionsarchiv: Los-Nr. 25
08.04.2019 - 15.04.2019
Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
info@vanspengen.com
+31 (0)35 6400989

Auktionsarchiv: Los-Nr. 25
08.04.2019 - 15.04.2019
Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
info@vanspengen.com
+31 (0)35 6400989