Auktionspreisarchiv

Auktion: Auction 08.04.2011
wurde versteigert am: 8. April 2011
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Tafeltje met brons

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  100 €
ca. 144 $
Los-Nr. 3256, Aufrufe: 14

Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auction 08.04.2011
Auktionsdatum: 08.04.2011 - 09.04.2011
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488