Boeket met lakdoosje. Gesigneerd r.o. Herkomst: kunsthandel Huinck en Scherjon, Amsterdam (etiket verso); particuliere collectie. Lit: Rosel... lees volledige titel Boeket met lakdoosje. Gesigneerd r.o. Herkomst: kunsthandel Huinck en Scherjon, Amsterdam (etiket verso); particuliere collectie. Lit: Rosella Huber-Spanier, Tobeen. Eigenzinnig kubist, poëtisch realist, Stichting Tobeen 2012, cat nr. 156 'Nature morte aux fleurs et boite de la laque'. Sluiten Afmeting: Doek 54 x 37 cm.