"Examen Juris Feudalis, Ex Novissimis ejus Interpretibus in gratiam Auditorum collectum, Ac Methodo Institutionum Dispositum ... Accessit Index Rerum praecipuarum, Et Appendix Solennium, quibus hodie apud Imp. Principes investiuntur, Subjuncta Taxa Dignitatum in Imperio Juramentis". Gedruckt in (Frankfurt/Oder) bei Jeremias Schrey & Haered. 1692. 436 S. und Index, Titelkupferstich. Zeitgenössischer, schlichter Pergamenteinband, Rückeninschrift in schwarzer Tinte. Gebrauchsspuren, Flecken, Eselsohren, nicht kollationiert. 13,5x 9x 3 cm.