Auktionsarchiv: Los-Nr. 2210

Ex libris. België] Twee verzamelingen: (1) Verzameling van ca. 530 ex libris

Auction 07.12.2017
07.12.2017
Schätzpreis
500 € - 1.000 €
ca. 588 $ - 1.177 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2210

Auction 07.12.2017
07.12.2017
Schätzpreis
500 € - 1.000 €
ca. 588 $ - 1.177 $
Zuschlagspreis:

grotendeels heraldisch, gegraveerd en daterend uit de 18de eeuw tot de eerste helft van de 20ste eeuw, opgeplakt op A4-formaat bladen en alfabetisch geordend in drie klappers met elk tabbladen van A tot Z, de klappers op de rug genummerd II-IV. Fraaie en bijzondere collectie, de ex libris zonder naam zijn geduid in potlood of pen. Zeer waarschijnlijk samengesteld in de jaren '40 van de 20ste eeuw door chevalier A. de Selliers de Moranville (Brussel), een deel van de ex libris met zijn stempel op de keerzijde van het blad waarop ze zijn geplakt. Deze naam komt ook telkens terug in een map genummerd V op de rug: Met: (2) Verzameling met ca. 240 stuks originele correspondentie (incl. doorslagen) m.b.t. ex libris, grotendeels getypt op A4-formaat maar ook met veel handgeschreven brieven en kaarten, grotendeels gedateerd 1944 maar ook later (vnl. jaren '40 tot begin jaren '50), met vaak terugkerend de naam A. de Selliers de Moranville als verzender of ontvanger, alfabetisch geordend in klapper als de vorige, genummerd "V" op de rug (totaal ca. 770 stuks in 5 klappers).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2210
07.12.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2210
07.12.2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138