Nad zatoką
olej, płyta, 25 x 35 cm sygn. l. d.: E. Dzierzencki opis na odwrocie: NA PREZENT GWIAZDKOWY/1979/DLA AUGUSTA SCHULZA/Eugen Dzierzencki
Nad zatoką