Auktionsarchiv: Los-Nr. 655

[Ets, droge naald] Delfshaven

Auction 03.12.2018
03.12.2018
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 68 $ - 113 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 655

[Ets, droge naald] Delfshaven

Auction 03.12.2018
03.12.2018
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 68 $ - 113 $
Zuschlagspreis:

Marius Janssen (1885-1957), gezicht vanaf het water op kade met woningen, de waterpoort, een pakhuis, een kerk, verder een paar schepen en brug met molen op achtergrond. Ets, droge naald op papier, 1924. Ingelijst met passe-partout achter plexiglas. Ets 25 x 41 cm. Lijst 51 x 66 cm. Toegevoegd: Gezicht van de overstrooming der sluis te Delfshaven. 1775. Kopergravure door N. v.d. Meer naar H. Kobell. Wed. Loveringh en Allart. Amsterdam, ca. 1775. (totaal 2)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 655
03.12.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 655
03.12.2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138