Marius Janssen (1885-1957), gezicht vanaf het water op kade met woningen, de waterpoort, een pakhuis, een kerk, verder een paar schepen en brug met molen op achtergrond. Ets, droge naald op papier, 1924. Ingelijst met passe-partout achter plexiglas. Ets 25 x 41 cm. Lijst 51 x 66 cm. Toegevoegd: Gezicht van de overstrooming der sluis te Delfshaven. 1775. Kopergravure door N. v.d. Meer naar H. Kobell. Wed. Loveringh en Allart. Amsterdam, ca. 1775. (totaal 2)