ERNST, MAX
Brühl 1891 - 1976 Paris
Farbserigrafie,
handsig. u.r., bez. "h.c.",
53x44,5 cm
Spies/Lepien 1975, S. 268, Nr. A/27. Dat. 1970.
ERNST, MAX
Brühl 1891 - 1976 Paris
Farbserigrafie,
handsig. u.r., bez. "h.c.",
53x44,5 cm