Jean Pierre Klee à Jean- Pierre Bertrand 1985. Polaroid et dessin. Titré, daté, situé et dédicacé. Polaroid en tekening. Getiteld, gedateerd, gelokaliseerd en gesigneerd. 11 x 9 cm