ENRICO BAJ 1924-2003 Dames et Généraux Portfölj med 10 färgetsningar, 1964, signerade och numrerade Baj 59/100. Editerad av Berggruen, Paris & Arthuro Schwartz, Milano S. 32 x 25 cm The complete portfolio comprising 10 colour etchings, signed and numbered. In good condition. LITTERATUR Petit, Books 5