Öl auf Metallplatte, signiert: "Crailia", HxB: 23/19,5 cm., Rahmen. ENGLISH PAINTER OF THE 18TH CENTURY "Lady with Hat", Oil on metal plate, signed: "Crailia", HxW: 23 / 19.5 cm., Frame.