Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903. Prijsindicatie: € 40 - € 70 Startprijs: € 40,00 Verkocht voor € 50,00 Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903. Rijk bewerkte zilveren fotolijst met achterzijde van fluweel. Gemerkt: Chester 1902/ 1903. Meesterteken: James Deakan & Sons. Conditie In goede staat met kleine imperfectie aan de linker hoek. ( zie foto's) Afmetingen 23 x 15 cm ( HxBr.) Zilver