Auktionsarchiv: Los-Nr. Engelse

Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903.

Schätzpreis
40 € - 70 €
ca. 44 $ - 77 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $

Schätzpreis
40 € - 70 €
ca. 44 $ - 77 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $

Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903. Prijsindicatie: € 40 - € 70 Startprijs: € 40,00 Verkocht voor € 50,00 Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903. Rijk bewerkte zilveren fotolijst met achterzijde van fluweel. Gemerkt: Chester 1902/ 1903. Meesterteken: James Deakan & Sons. Conditie In goede staat met kleine imperfectie aan de linker hoek. ( zie foto's) Afmetingen 23 x 15 cm ( HxBr.) Zilver

17.09.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867

17.09.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867