Auktionspreisarchiv

Auktion: Auktion 16.10.2015
wurde versteigert am: 16. Oktober 2015
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Engelse eikenhouten kast met intarsia

Archiv
Limitpreis: 0 €
Zuschlagspreis:  300 €
ca. 337 $
Los-Nr. 4201, Aufrufe: 24

Achttiende eeuwse Engelse eikenhoutgestoken kast met gothische panelen en intarsia, handgestoken togen(aanpassingen scharnieren) mooie patina 2 delig, 4 deuren 180x135x55cm

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Twents Vellinghuis
Titel: Auktion 16.10.2015
Auktionsdatum: 16.10.2015 - 17.10.2015
Adresse: Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488