Eikenhouten fauteuil, Nieuwe Kunst, met bruine kunstlederen bekleding. De gedraaide stijlen en regels zijn verbonden in opengewerkte en doorgestoken huizen [1] Herkomst: Uit de nalatenschap van een verzamelaar