eiken renaissance beeldenkast met rechte geprofileerde kap, de fries versierd met gestoken bloemenmand en mascarons, met 4 deuren geflankeerd door mascarons en rustend op zwarte bolpoten, deels 17e eeuws, h. 193, br. 155, d. 70 -reconstructies-