Een zilveren hengselmand. Met parelrand en met blauw glazen binnenbak. De binnenbak met een kleine schilfer. Meesterteken M. Fortuin, Schoon... lees volledige titel Een zilveren hengselmand. Met parelrand en met blauw glazen binnenbak. De binnenbak met een kleine schilfer. Meesterteken M. Fortuin, Schoonhoven. Jaarletter (J) 1919. Gewicht zilver: 250 gram. Sluiten Afmeting: Lengte 21,5 cm.