Een zilveren dienschep. Meesterteken Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten. Jaarletter 1919. Hierbij een kaasschaaf met zilveren greep en... lees volledige titel Een zilveren dienschep. Meesterteken Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten. Jaarletter 1919. Hierbij een kaasschaaf met zilveren greep en twee kleine onedele lepels. Sluiten