Auktionspreisarchiv

Auktion: Algemene Veiling januari 2020
wurde versteigert am: 18. Januar 2020
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Archiv
Schätzpreis: 20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 1072, Aufrufe: 2

Een zilveren dienschep. Meesterteken Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten. Jaarletter 1919. Hierbij een kaasschaaf met zilveren greep en... lees volledige titel Een zilveren dienschep. Meesterteken Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten. Jaarletter 1919. Hierbij een kaasschaaf met zilveren greep en twee kleine onedele lepels. Sluiten

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Vendu Rotterdam
Titel: Algemene Veiling januari 2020
Auktionsdatum: 18.01.2020
Adresse: Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (10) 411 85 44