Auktionspreisarchiv

Auktion: Kunst en Antiekveiling mei 2019
wurde versteigert am: 21. Mai 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Een zilveren dienschep. 1850.

Archiv
Schätzpreis: 100 € - 200 €
ca. 111 $ - 223 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 2575, Aufrufe: 2

Een zilveren dienschep. Meesterteken Jacob van Wijk Jr., Amsterdam. Jaarletter 1850. Afmeting: Lengte 21 cm.

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Vendu Rotterdam
Titel: Kunst en Antiekveiling mei 2019
Auktionsdatum: 21.05.2019
Adresse: Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (10) 411 85 44