Een zilveren bokaal met twee grepen, het deksel bekroond met zwemster. Meesterteken C.L.J. Begeer, Utrecht. Jaarletter 1932. Met gravering: ... lees volledige titel Een zilveren bokaal met twee grepen, het deksel bekroond met zwemster. Meesterteken C.L.J. Begeer, Utrecht. Jaarletter 1932. Met gravering: 'Miss Blanche Wisselbeker 3 KM aangeboden door N.V. The Vittoria Egyptian Cigarette Co. Rotterdam 1932'. Met emaille vlag van de R.Z.C. (Rotterdamsche Zwem Club). De houten voet met schildjes waarop de namen van twee winnaars: Ida Breukel (1932) en P. (Puck) Oversloot (1933). Met bijbehorende koffer. Hierbij kopieën van kranten artikelen over de geschiedenis van deze beker. Sluiten Afmeting: Hoogte 56 cm. (excl. sokkel)