Auktionsarchiv: Los-Nr. 6

(-) Een polychroom houten Corpus Christi

Auction 18.02.2020
18.02.2020
Schätzpreis
500 € - 600 €
ca. 541 $ - 649 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 6

Auction 18.02.2020
18.02.2020
Schätzpreis
500 € - 600 €
ca. 541 $ - 649 $
Zuschlagspreis:

(-) Een polychroom houten Corpus Christi met metalen kroontje. Neo Gotiek, 19e eeuw. Daarbij een gestoken houten sculptuur van Maria op de maancirkel, op gestoken eikenhouten voet en een gestoken en verguld houten fragment met decor van een Corpus Christi, cherubijnen en een heilige, op latere bronzen voet. 17e/18e eeuw. Mogelijk Spanje. H. ca. 26,5 - 34 cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 6
18.02.2020
Zeeuws Veilinghuis
Kleverskerkseweg 53c
4338 PB Middelburg
Niederlande
info@zeeuwsveilinghuis.nl
+31 (0)118 650680

Auktionsarchiv: Los-Nr. 6
18.02.2020
Zeeuws Veilinghuis
Kleverskerkseweg 53c
4338 PB Middelburg
Niederlande
info@zeeuwsveilinghuis.nl
+31 (0)118 650680