Een pendule met gebronsd metalen beeld van een vrouw met een harp in Egyptische stijl. Op stenen basement met klauwpootjes. Beschadigingen e... lees volledige titel Een pendule met gebronsd metalen beeld van een vrouw met een harp in Egyptische stijl. Op stenen basement met klauwpootjes. Beschadigingen en restauraties. Barrard and Vignon Paris. Afm. 57 x 58 x 21 cm. Sluiten