Auktionsarchiv: Los-Nr. 2804

Schätzpreis
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2804

Schätzpreis
Zuschlagspreis:

Een pendule met gebronsd metalen beeld van een vrouw met een harp in Egyptische stijl. Op stenen basement met klauwpootjes. Beschadigingen e... lees volledige titel Een pendule met gebronsd metalen beeld van een vrouw met een harp in Egyptische stijl. Op stenen basement met klauwpootjes. Beschadigingen en restauraties. Barrard and Vignon Paris. Afm. 57 x 58 x 21 cm. Sluiten

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2804

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2804