(-) Een paar geëboniseerde deurpanelen uit een kunstkabinet, ingelegd met benen plaquettes met daarop de godin Minerva, bloemenvazen en een landschap. Verso ingelegd met een meander. Vlaanderen, 17e eeuw. Afm. 42 x 32 cm.