Een eikenhouten gestoken beeld, 'Jabiroe', uitvoering 1915, nummer 1-5, gesigneerd met monogram TV en volledig aan de geboorde onderzijde. Afmeting: 58 cm. h. Kavel :20 Minimum bod:€ 5.000