Een eierschaal porselein vaas met twee oren, gedecoreerd met vogels en bloemen, gemerkt met fabrieksstempel, werkordernummer 52, jaarteken v... lees volledige titel Een eierschaal porselein vaas met twee oren, gedecoreerd met vogels en bloemen, gemerkt met fabrieksstempel, werkordernummer 52, jaarteken voor 1906 en met schildersmonogram voor W.P. Hartgring, beschadiging aan een oor. Sluiten Afmeting: 20 cm. h. Kavel :23 Minimum bod:€ 1.000