Een bronzen tazza gepatineerd in twee kleuren, met voorstelling van Mozes die gered wordt uit de Nijl, getiteld: Moïse Sauvé des Eaux, ein... lees volledige titel Een bronzen tazza gepatineerd in twee kleuren, met voorstelling van Mozes die gered wordt uit de Nijl, getiteld: Moïse Sauvé des Eaux, eind 19de eeuws, in Egyptische stijl, gesigneerd in de centrale plaquette en driemaal gemonogrammeerd BD onderop, met verschillende nummers . Sluiten Afmeting: 12 x 51 x 31,5 cm. (hxwxd) Kavel :4 Minimum bod:€ 80