Berlijn, B. Cassirer, 1917, (6),191,(1) p., met een originele ets als frontispice, vele illustraties, oorspronkelijk linnen, 4to. Eigenaarsstempeltje op de titelpagina; schutbladen en frontispice zeer licht roestvlekkig. Band met kleine defectjes. Goed exemplaar van de eerste druk. Zie voor de ets Schiefler 243, "Kopf eines bärtigen Mannes".